Kiskorom óta rajongok az állatokért, és már gyerekként is bátran közeledtem hozzájuk – szerencsére mindmáig elkerültek a harapások.
2009-ben diplomáztam az Állatorvosi Egyetemen. Már az egyetemi éveim alatt is rendelőkben dolgoztam, emellett Erasmus ösztöndíjjal Portugáliában, valamint Hannoverben is szereztem szakmai tapasztalatot. A diploma megszerzése után 1,5 évig az Egyetem Sebészeti Tanszékén dolgoztam, ahol megszerettem a képalkotó diagnosztikát, különösen a röntgen- és ultrahangvizsgálatokat.
Folyamatosan képzem magam, számos továbbképzésen és szakmai programon vettem részt. Időközben megszereztem a posztgraduális specialista képesítést is, így kutya-macska specialista szakállatorvosként dolgozom. Kiemelten érdekel a diagnosztika, a belgyógyászat és az általános sebészet.
2018 óta elsősorban ultrahang-diagnosztikával foglalkozom, 2019 óta pedig főként kardiológiai és ultrahangos szakvizsgálatokat végzek, több rendelőben is. Évente több mint 2500 vizsgálatban szerzek tapasztalatot.
Munkám során a szakmailag magas színvonalú ellátást, a gazdik megfelelő tájékoztatását és a folyamatos fejlődést tartom a legfontosabbnak. Mottóm: „Az állatok érdeke mindenek felett.”